Gabinet Ortodontyczny Justyna Ramocka

Gabinet Ortodontyczny Justyna Ramocka

DOBRY STAN ZDROWIA CAŁEJ JAMY USTNEJ JEST WARUNKIEM ROZPOCZĘCIA KAŻDEGO LECZENIA ORTODONTYCZNEGO. PRZESTRZEGANIE ZASAD HIGIENY I REGULARNE KONTROLE STOMATOLOGICZNE POMAGAJĄ UNIKNĄĆ PRÓCHNICY, STANU ZAPALNEGO DZIĄSEŁ I POWIKŁAŃ Z TYM ZWIĄZANYCH.

ZABIEG SKALINGU - polega na usunięciu twardych złogów nazębnych skalerem ultradźwiękowym. Procedura ta zakończona jest polerowaniem szkliwa i zastosowaniem preparatu fluorowego. Profesjonalne oczyszczanie zębów powinno być wykonywane średnio 2 razy do roku.

PIASKOWANIE ZĘBÓW - to profesjonalne usuwanie osadów i przebarwień z użyciem mikroproszku pod ciśnieniem. Po zabiegu również stosuje się preparat fluorowy w postaci pianki, żelu lub lakieru.

PROFESJONALNY INSTRUKTAŻ HIGIENY jamy ustnej - prawidłowa technika szczotkowania zębów z użyciem właściwie dobranych produktów do higieny jamy ustnej jest bardzo ważna dla codziennych zabiegów higienicznych. W naszym gabinecie podczas każdego zabiegu higienizacji można skorzystać z profesjonalnego instruktażu higieny (w tym z samodzielnego przetestowania nowoczesnej szczoteczki elektrycznej) oraz doboru odpowiedniej szczoteczki i pasty do zębów oraz akcesoriów wspomagających zabiegi higieniczne (nić dentystyczna, płyn do płukania, irygator, szczoteczki międzyzębowe).

GODZINY OTWARCIA


12:00 - 19:00
poniedziałek - piątek
po uzgodnieniu telefonicznym
 

ADRES GABINETU


ul. Św. Wojciecha 10 lokal U5
(róg Św. Wojciecha i Żeromskiego)
Gdynia Śródmieście

KONTAKT


Rejestracja:
tel. +48 730 730 707
Kontakt bezpośredni:
tel. +48 660 707 741